Alternatív energia logó
csatlakozzFacebook Twitter napenergia szelenergia vizenergia hidrogen geotermikus-energia bioenergia
Bemutatkozás
Technológiák
epuletek zoldinfo zold-auto elektromos-ketkereku zold-informatika haztartasi-eszkozok szorakoztatoelektronika telekommunikacio Rovatok zoldtrendEsemények

energiagazdalkodas

palyazatok-felhivasok


Médiafigyelő - IMEDIA médiafigyelés

Rovatok » Zöldinfó » Környezetvédelem

A hét végére elromlik az idő

forrás: mti
Megjelenés: 2012.08.09., 14:59   Utolsó módosítás: 2012.08.09., 14:59

Csütörtökön napközben több órára kisüt a nap, a hőmérséklet 25 és 30 fok között alakul.

A napos idő mellett elsősorban délnyugaton erősen felhős területek is lesznek, és ott egy-egy zápor is előfordulhat. Az északi, északnyugati szél napközben megélénkül, néhol megerősödik. Péntektől viszont már kezd elromlani az idő, a napos idő mellett néhol záporokra is számítani kell. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 11-16, a legmagasabb nappali hőmérséklet 23-28 fok között alakul. Az igazi lehűlés azonban a hétvégén jön. Szombaton a több-kevesebb napsütés mellett többször erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, elszórtan záporok várhatók. Az északi, északnyugati szél többfelé erős lesz. A hőmérséklet legalacsonyabb értéke 10, 15, a legmagasabb nappali hőmérséklet 20-25 fok között alakul. Vasárnap keleten többször, nyugaton csak időnként lesz erősen felhős az ég, emellett több-kevesebb napsütés is várható. Főként keleten helyenként zápor előfordulhat. Az északi, északnyugati szél néhol megerősödik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 20-25 fok között várható – olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzésében.


CÍMKÉK:
 

Hozzászólok a cikkhez

Hozzászólás beküldéséhez be kell jelentkezni.

Nincs még hozzászólás.


2013. május 26. vasárnap
   
Keresés az oldalon:
ok
Videók
Cégadatbázis
Álláskereső
Kínál
Keres
Álláshirdetés feladása
Partnereink
Tudtad-e fejléc

Ha minden európai csak a számára szükséges vizet forralná fel, a megtakarított energiából megoldható lenne a kontinens egyharmadának közvilágítása.

Tudtad-e gomb
Tudtad-e lábléc
hirdetés
hirdetés
hirdetés